Balkan Chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Chat


 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...

Go down 
Autor/icaPoruka
Barney a.k.a Sexolog
Administrator
Administrator
Barney a.k.a Sexolog


Broj postova : 150
Join date : 26.08.2009
Age : 34
Lokacija : Croatia

Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće... Empty
PostajNaslov: Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...   Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće... Emptyčet kol 27, 2009 11:45 pm

Dakle, kako se svakodnevno otvara gomila novih identičnih tema o prvom sexu, raznoraznim strahovima i sumnjama, nakon dugotrajnih i iscrpnih dogovora došli smo do zaključka kako je najbolje stvoriti JEDNU JEDINSTVENU TEMU koja će se baviti svim navedenim.

Ajmo spomenuti čemu služi ova tema - bilo kakvim pitanjima o prvom spolnom odnosu, bilo da su u pitanju kakve sumnje, strahovi, do pitanja da li se uopće upuštati u odnose ili ne.
Da, dopušteni su savjeti o kontracepciji - u vidu nabrajanja koje sve vrste postoje i kako se "služiti njima" odnosno za što su najbolje, no ne ulazite u polemike i razglabanja daljnja od navedenih.
Tema je kao što vidite, informativne i savjetodavne prirode.

U ovoj temi nije mjesto pitanjima - "jesam li trudna", pitanjima zdravstvene prirode nakon spolnog odnosa (takva pitanja imaju svoje mjesto pod suncem na pdf-u Zdravlje); te tko je s koliko godina prvi put spavao sa partnerom/icom - takvi upisi se kažnjavaju i brišu.
S obzirom na postojanje ovakve TOP TEME, dakle odmah svima vidljive, otvaranje novih tema iste/slične tematike bit će sankcionirano.

Držite se same tematike - strahova, sumnji, da li se upuštati u prvi seksualni odnos ili ne, dobronamjernih savjeta i mišljenja itd.

Još jedna uputa - pitanja postavljajte označena zelenom bojom, kako bi se lakše pratila rasprava.

Toliko. Možete početi.
[Vrh] Go down
 
Prvi mi je put - kako, zašto, te upuštati li se u to uopće...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako izabrati onu pravu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Chat :: Društvo :: Ljubav, erotika, sex...-
Forum(o)Bir: